پیام تبریک دبیرکل مجمع تقریب محضر مقام معظم رهبری در پی پیروزی جبهه مقاومت علیه داعش

 

 

 

 

آیت الله اراکی دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در دو پیام جداگانه به رهبر معظم انقلاب و سردار سلیمانی پیروزی جبهه مقاومت علیه توطئه بزرگ داعش را تبریک گفت.

 

 

در این پیام ها آمده است:

 

محضر مبارک حضرت آیت الله العظمی خامنه ای  مدظله العالی

رهبر بزرگوار انقلاب اسلامی

سلام علیکم و رحمه الله

 

پیروزی بزرگ جبهه مقاومت علیه توطئه بزرگ داعش که از سوی دشمنان اسلام و بشریت تدارک دیده شده بود را به حضرتعالی که پرچمدار اصلی جبهه مقاومت هستید و به رزمندگان ایثارگری که با ایستادگی و رشادت و شجاعت کم نظیر این غده سرطانی را از پیکر جهان اسلام زدودند تبریک عرض می کنم. بدون شک این پیروزی عظیم آغاز مرحله ای جدید در بیداری اسلامی و در راستای همگرائی وحدت امت اسلامی است که امید است با تلاش مخلصان و متفکران و مصلحان جهان اسلام و تحت رهبری و زعامت آن رهبر عظیم الشان به جنبشی عظیم و وحدت آفرین تبدیل گردد و راه را برای شکل گیری امت واحده اسلامی هموار سازد . از خدای متعال دوام نصرت و عزت آن رهبر عزیز را مسألت دارم.

 

محسن اراکی

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی

 

 

سردار بزرگ اسلام برادر مجاهد و شجاع حضرت حاج قاسم سلیمانی مازال منتصراً

 

سلام علیکم و رحمه الله

پیروزی بزرگ جبهه مقاومت را علیه توطئه بزرگ جهان استکبار که در غده سرطانی شجره خبیثه داعش جلوه گر بود به شما و به همه رزمندگان مدافع حرم و مجاهدان سوری و لبنانی و عراقی و پاکستانی و افغانستانی و بویژه رزمندگان شجاع حزب الله لبنان تبریک عرض می کنم. این پیروزی آغاز جنبشی عظیم درجهت شکست نهایی جبهه استکبار و ریشه کن سازی توطئه های صهیونیسم و هم پیمانان منطقه ای آنهاست و زمینه ساز پیوند مستحکم ملت ها و جوامع اسلامی و مقدمه ای جهت شکل گیری امت واحده اسلامی است امید است خدای متعال این جهاد بزرگ را از شما و سایر رزمندگان مقاومت بپذیرد و نصرت و یاری اش بر جبهه مقاومت افزون فرماید.

 

محسن اراکی

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی