هیات انتخاب بخش مستند و داستانی جشنواره فیلم وحدت اسلامی معرفی شدند

 

 

 

 

اعضای هیات انتخاب بخش مستند و هیئت انتخاب بخش داستانی جشنواره فیلم وحدت معرفی شدند.

 

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، طی احکام جداگانه ای از سوی “هاشم میرزاخانی” دبیر جشنواره فیلم “وحدت اسلامی” آقایان “سلیم غفوری”، “سعید گودرزی” و “محمد تقی فهیم” به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش مستند این جشنواره معرفی شدند.

 

 سلیم غفوری کارگردان و تهیه کننده مستند، فعال فرهنگی، دانش آموخته مهندسی کامپیوتر از دانشگاه آزاد اسلامی است در سابقه کاری وی مدیر گروه مستند شبکه افق،مدیر مرکز فرهنگی میثاق،دبیر اتحادیه بین المللی امت واحده،عضو شورای مستند مرکز مستند سوره حوزه هنری و مدیر فعلی شبکه مستند است.

 

 محمد تقی فهیم روزنامه نگار ، منتقد سینمایی  و مستند ساز است وي بيش از ۳۰ سال حضور مستمر در عرصه مطبوعات كشوردارد .

 

سعید گودرزی یکی از مدیران ارشد سازمان صدا و سیما در سالهای گذشته بوده است در سابقه کاری وی  مسئولیت  قرارگاه صدا و سیما در جنوب کشور در زمان جنگ ،مدیر دفتر صدا و سیما در هند وانگلستان، مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ،مدیر گروه راه شب ،مدیر کل پخش رادیو دیده می شود.

 

اعضای هیئت انتخاب بخش داستانی جشنواره فیلم وحدت

 همچنین  طی احکام جداگانه ای از سوی هاشم میرزاخانی دبیر جشنواره فیلم وحدت آقایان جهانگیر الماسی، حبیب الله بهمنی و احمد کاوری  به عنوان اعضای هیات انتخاب بخش داستانی این جشنواره معرفی شدند

 

جهانگیر الماسی بازیگر و کارگردان سینمای ایران است که تاکنون در بیش از ۳۰ فیلم سینمایی به عنوان بازیگر حضور داشته  و جوایز بسیاری کسب کرده  وی همچنین به عنوان داور در بسیاری از جشنواره های داخلی و خارجی حضور داشته است .

 

حبیب الله بهمنی دارای مدرک كارشناسي سينما با گرايش كارگرداني و كارشناسي ارشد ادبيات نمايشي از دانشگاه هنر است. وی فیلمنامه نویس و کارگردان حدود ۱۰ فیلم سینمایی را بر عهده داشته و عضو هیات انتخاب و داوری جشنواره های مختلف سینمایی بوده است .

 

 احمد کاوری فارغ التحصيل رشته ادبيات نمايشي است و در فیلمهای مختلف  بازی کرده و با کار گردانهای مختلف همکاری داشته است وی به عنوان داور و منتقد نیز در جشنواره های مختلف حضور داشته است.

 

بر اساس این گزارش ۱۳۱ فیلم کوتاه و نیمه بلند و ۴۴ فیلم بلند داستانی به دبیر خانه اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی رسیده است.

 

اولین جشنواره بین المللی فیلم وحدت اسلامی توسط “مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی” و به دبیری هاشم میرزاخانی  همزمان با  هفته وحدت و سی امین اجلاس بین المللی وحدت اسلامی در آذرماه سال جاری در تهران برگزار می شود.