همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی را به وحدت توصیه می کنم

 

 

 

آیت الله نوری همدانی با صدور بیانیه ای درباره حوادث دلخراشی که جهان اسلام با آن دست و پنجه نرم می کند ، واکنش نشان داد و به مستکبران و ایادی منطقه آنان هشدارداد که دوران ظلم بزودی پایان می پذیرد و طومار همه آنان برچیده خواهد شد.

در این بیانیه آمده است: با تاسف فراوان اخباری از اقصی نقاط جهان اسلام به گوش می رسد که عده ای از مردم مظلوم مورد ظلم ستم کاران و استعمارگران در راس آنها آمریکای خبیث، صهیونیسم بین الملل و ایادی منطقه ای آنان قرار گرفته اند. از کشور پاکستان گرفته که شیعیان شان مورد ظلم و ستم افراد تکفیری قرار گرفته اند تا مردم مظلوم فلسطین.
 
این بیانیه می افزاید: از سوی دیگر شیعیان مظلوم بحرین که این روزها مورد بدترین هجمه حاکمان مستکبر که مدال نوکری آمریکا را به گردن انداخته اند، قراردارند که مشمول نقض آشکار حقوق بشر است و نمونه بارز آن افزایش دوران زندان شیخ سلمان از چهار سال به ۹ سال است. از دیگر سو فرقه های تکفیری و داعشی درعراق و سوریه مشغول وارد کردن لطماتی جبران ناپذیر به چهره اسلام عزیز هستند.
 
آیت الله نوری همدانی در پایان تاکید کرد: ضمن توصیه به همه مسلمانان اعم از شیعه و سنی به وحدت و همدلی، نسبت به جنایاتی که در عراق، پاکستان، بحرین، یمن و سوریه و فلسطین برقرار است هشدار می دهیم و به سران استکبار می گوییم دوران ظلم و ستم، بی عدالتی و نا برابری به سر خواهد آمد و ان شاءالله بزودی زود طومار همه شما برچیده خواهد شد و به ایادی منطقه ای شان نیز می گوییم دست از نوکری مستکبران و استعمار گران بردارند و از مسیر ناحقی که برای خود اختیار کرده اند برگردند و به دفاع از مظلومان عالم بپردازند. به مقامات پاکستانی و نیز سازمان های جهانی تاکید می کنیم فورا برای پایان دادن به حوادث دردناک اخیر اقدام عاجل انجام دهند.