دیدار مدیر مرکز گفتگوی مذاهب اسلامی با مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی

 

 

 

حجت الاسلام والمسلمین نگهبان مدیر مرکز گفتگوی مذاهب اسلامی در سفر به استان آذربایجان غربی با آقای محمدی مدیر کل آموزش و پرورش استان دیدار و گفتگو کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین نگهبان در این دیدار به معرفی و تبیین فعالیت های معاونت فرهنگی مجمع پرداخت و گفت: معاونت فرهنگی مجمع جهانی تقریب شامل چندین اداره کل است؛ اداره کل مراسمات و امور هنری و نشر کتاب، اداره کل آموزش و پژوهش، اداره کل فضای مجازی، اداره کل امور قرآنی و مرکز گفتگوی مذاهب اسلامی.

وی افزود: یکی از اهداف مجمع جهانی تقریب در کنار فعالیت های برون مرزی ارتباط گیری مناسب و پایدار با اهل سنت داخل کشور است؛ به همین منظور برنامه­های متنوع و متعددی برای سفر به استان­ها و شهرهای دارای جمعیت قومی ترتیب داده­ایم تا با عنایت خداوند متعال این دیدارها و گفتگوها موجب بروز وحدت عملی موجود در داخل کشور گردد.

در ادامه آقای محمدی با اشاره به توطئه های دشمن در زمینه های فرهنگی گفت: بعضا صحبتهایی مطرح می­شود که اساسا هدفشان ضربه زدن به نظام و دولت است به عنوان مثال سند ۲۰۳۰  که یکی از برنامه های دشمن بود.

وی تاکید کرد: معاونت پرورشی آموزش و پرورش ارومیه آمادگی دارد تا در زمینه های پژوهشی و فرهنگی با مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی همکاری داشته باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش آذربایجان غربی اظهار داشت: امیدواریم مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی با برگزاری دوره های کوتاه مدت تقریبی برای فرهنگیان و معلمان  به نهادینه شدن وحدت در استان کمک نماید.

وی تاکید کرد: استان آذربایجان غربی  به خصوص ارومیه با توجه به تفرقه افکنی ها و توطئه های دشمن نیاز به وحدت عملی میان شیعه و اهل سنت دارد.

 

 

 

 

دکمه های اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در google
گوگل پلاس
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 + = 44