دوره آموزشی “وحدت و مقاومت”در تهران برگزار می شود

 

 

دوره آموزشی “وحدت و مقاومت” به همت اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی و با همکاری مرکز بین المللی عدالت برای صلح، بهمن و اسفند ۹۶ در تهران برگزار می شود.

 

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، دوره آموزشی “وحدت و مقاومت” ویژه علاقمندان مسائل جهان اسلام و فعالیت در عرصه بین الملل، به همت اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی و با همکاری مرکز بین المللی عدالت برای صلح و مؤسسه مسیر، از ۱۹ بهمن تا ۱۷ اسفند ۹۶ در تهران برگزار می شود.

 

این دوره آموزشی در ۱۰ جلسه و با حضور اساتید حوزه و دانشگاه از جمله: آیت الله محسن اراکی، دکتر رحیم پور ازغدی، حجت الاسلام مهدی فرمانیان، دکتر وحید یامین پور، دکتر مسعود اسداللهی، استاد حسن شمشادی و حجت الاسلام مهدی مسائلی برگزار خواهد شد.

 

در این دوره آموزشی عناوینی چون “مواجهه تمدنی اسلام و غرب”، “نهضت های ضد استعماری جهان اسلام”، “جریان شناسی گروه های سلفی و تکفیری”، “جریان شناسی اخوان المسلمین”، “جریان شناسی محور مقاومت”، “ضرورت وحدت اسلامی و پاسخ به شبهات”، “جریان شناسی شیعیان انگلیسی” و “دیپلماسی رسانه ای و فرهنگی” تدریس خواهد شد.

 

دوره آموزشی وحدت و مقاومت به دو صورت حضوری و مجازی در روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۸ برگزار می شود و دانشجویان و فعالان فرهنگی مشمول تخفیف ۲۵ درصدی هزینه ثبت نام خواهند شد.

 

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در google
گوگل پلاس
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

30 − = 22