دوره آموزشی “وحدت و مقاومت”در تهران برگزار می شود

 

 

دوره آموزشی “وحدت و مقاومت” به همت اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی و با همکاری مرکز بین المللی عدالت برای صلح، بهمن و اسفند ۹۶ در تهران برگزار می شود.

 

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، دوره آموزشی “وحدت و مقاومت” ویژه علاقمندان مسائل جهان اسلام و فعالیت در عرصه بین الملل، به همت اتحادیه جوانان مسلمان تقریبی و با همکاری مرکز بین المللی عدالت برای صلح و مؤسسه مسیر، از ۱۹ بهمن تا ۱۷ اسفند ۹۶ در تهران برگزار می شود.

 

این دوره آموزشی در ۱۰ جلسه و با حضور اساتید حوزه و دانشگاه از جمله: آیت الله محسن اراکی، دکتر رحیم پور ازغدی، حجت الاسلام مهدی فرمانیان، دکتر وحید یامین پور، دکتر مسعود اسداللهی، استاد حسن شمشادی و حجت الاسلام مهدی مسائلی برگزار خواهد شد.

 

در این دوره آموزشی عناوینی چون “مواجهه تمدنی اسلام و غرب”، “نهضت های ضد استعماری جهان اسلام”، “جریان شناسی گروه های سلفی و تکفیری”، “جریان شناسی اخوان المسلمین”، “جریان شناسی محور مقاومت”، “ضرورت وحدت اسلامی و پاسخ به شبهات”، “جریان شناسی شیعیان انگلیسی” و “دیپلماسی رسانه ای و فرهنگی” تدریس خواهد شد.

 

دوره آموزشی وحدت و مقاومت به دو صورت حضوری و مجازی در روزهای پنجشنبه از ساعت ۱۳:۳۰ تا ۱۸ برگزار می شود و دانشجویان و فعالان فرهنگی مشمول تخفیف ۲۵ درصدی هزینه ثبت نام خواهند شد.