حضور حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مختاري در نمازجمعه مسجد استقلال اندونزي

 

هئيت ايراني مستقر در كشور اندونزي متشكل از رئیس پژوهشگاه مطالعات تقریبی ،رايزن فرهنگي جمهوري اسلامي ايران ،رئيس دانشگاه اديان و مذاهب اسلامي ، رئيس حوزه علميه امام رضا(ع) و ، جمعه ۳۰/۸/۹۳ با حضور در مسجد استقلال اندونزي در نماز جمعه شركت كردند.

به گزارش واحد خبر و اطلاع رساني رايزني فرهنگي ايران در كشور اندونزي، در اين مراسم حجت‌الاسلام و المسلمين رشاد رئيس حوزه علميه امام رضا(ع) شهر تهران، حجت‌الاسلام و المسلمين نواب رئيس دانشگاه اديان و مذاهب اسلامي ، حجت الاسلام و المسلمین دکترمختاری رییس پژوهشگاه مطالعات تقریبی و دكتر حجت‌الله ابراهيميان رايزن فرهنگي جمهوري اسلامي ايران در كشور اندونزي حضور داشتند.

حجت‌الاسلام و المسلمين رشاد در مراسم نماز جمعه استقلال اندونزي طي سخناني ابراز داشت: دين اسلام يك دين اخلاق محور است و پيامبر(ص) با اخلاق حسنه‌اي كه داشت تمام قلوب را تسخير خود كرده است.

وي ابراز داشت: قرآن كريم معجزه پيامبر(ص) بود و از سوي ديگر اخلاق حسنه پيامبر(ص) نيز ديگر معجزه به شمار مي‌رود و ما بايد همواره از اين اخلاق استفاده كرده و در گسترش آن تلاش كنيم.

رئيس حوزه علميه امام رضا(ع) گفت: دشمنان تلاش مي‌كنند كه اين رافت اسلامي را از بين ببرند كه قطعا موفق نخواهند شد و بايد مسلمانان در سرتاسر جهان هوشيار بوده و اجازه ندهند چهره اسلام خشن جلوه داده شود.

حجت‌الاسلام و المسلمين رشاد گفت: دشمن كه متوجه نشر يافتن اسلام شده است، به فكر تخريب اسلام افتاده كه براي اين امر نيز برنامه‌ريزي‌هاي گسترده‌اي انجام داده و نبايد به اهداف شوم خود برسد.

وي با اشاره به موقعيت جمهوري اسلامي در منطقه گفت: ايران امروزه به يك ابرقدرت در منطقه تبديل شده و تمام دشمنان اسلام را به زانو در آورده است.

رئيس حوزه علميه امام رضا(ع) بيان داشت: ايران مدافع اسلام و برپا كننده نظام اسلامي است و به همين منظور با همه توان از دين مبين اسلام دفاع خواهد كرد و اجازه نمي‌دهد كه اين دين خدشه دار شود.

حجت‌الاسلام و المسلمين رشاد بيان داشت: امروزه رزمندگان از دو جناح در فلسطين و لبنان، با موشك‌هاي ايراني رژيم صهيونيستي را به زانو در آورده است كه اين نشان دهنده قدرت نظام اسلامي ايران است.

 

اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در google
گوگل پلاس
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

73 − 71 =