بیانیه دفتر آیت الله اراکی در پی دروغ پردازی های رسانه های حامی تشیع انگلیسی

 

 

در پی دروغ پردازی‌های وسیع رسانه‌ای جریان مزدور تفرقه‌برانگیز تشیع انگلیسی، دفتر آیت الله محسن اراکی، دبیرکل مجمع تقریب مذاهب اسلامی، بیانیه‌ای صادر کرد.

 

 

متن بیانیه دفتر آیت الله محسن اراکی به شرح زیر است:

 

در روزهای گذشته یکی از شبکه های تلویزیونی فتنه انگیر که مدتی است آتش تفرقه و اختلاف را میان صفوف ملت های مسلمان برافروخته است، دست به توطئه حقارت آمیزی زده است و تلاش می کند مواضع ثابت و صریح آیت الله محسن اراکی در مورد مراسم عزاداری حضرت سید الشهدا(ع) را تحریف کند و این مواضع را به شکل عکس جلوه دهد تا شاید از طریق رویاهای بیمارگونه اش بتواند امت اصیل اسلامی و عاشقان اباعبدالله الحسین (ع) را علیه امام حسین (ع) و اهداف بزرگ انقلابی ایشان تحریک کند.

 

در همین راستا، این شبکه تفرقه انگیز به صورت گسترده علیه آیت الله اراکی دست به اقداماتی زده و بیاناتی به شرح زیر به ایشان نسبت داده است: «هر هیأت عزاداری حسینی که قمه زنی انجام می دهد، از سوی انگلیس حمایت مالی می شود و با این کشور رابطه دارد.»

 

این درحالی است که این خبر کذب محض بوده و از اساس نادرست است، چرا که آیت الله اراکی به هیچ عنوان چنین سخنانی را بیان نکرده است.

 

همانطور که از تمام مواضع آیت الله اراکی و تصریحات ایشان روشن است، این شبکه تلویزیونی نمونه ای از یک جریان رسوا شده است که از سالیان گذشته به فتنه انگیزی و ایجاد تفرقه میان جوامع اسلامی مشغول است و به صورت مستقیم یا غیر مستقیم با دستگاه های اطلاعاتی و جاسوسی جهانی که دست به ایجاد تفرقه میان صفوف مسلمین به ویژه پیروان اهل بیت(ع) می زنند ارتباط دارد.

 

خداوند امت ما را از شر دشمنان حفظ کند و ما را بر آنان پیروز گرداند و در فرج حضرت صاحب الامر(عج) تعجیل فرماید و ما را از بهترین یاران و پیروان ایشان قرار دهد.

 

دفتر آیت الله محسن اراکی

شهر مقدس قم – ۱۹ رجب المرجب ۱۴۳۹ هـ. ق

 

 

 

دکمه های اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در facebook
فیسبوک
اشتراک گذاری در google
گوگل پلاس
اشتراک گذاری در twitter
توئیتر
اشتراک گذاری در linkedin
لینکدین
اشتراک گذاری در pinterest
پینترست

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

42 − = 34