ایران اسلامی به برکت نور فاطمی در جهان اسلامی می درخشد.

آیت الله محسن اراکی شامگاه سه شنبه در جمع مردم اراک در مسجد ساعت این شهرافزود: به برکت حضرت زهرا (س) ایران اسلامی در تمام زمینه ها پیشرفت کرده است که تمام جهان نیز به این امر اذعان کرده اند.

 

وی ادامه داد: حضرت زهرا (س) دارای دوخطبه عبادی و سیاسی است که در خطبه های سیاسی خود آینده جامعه اسلامی را پیش بینی کرده است.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی خاطر نشان کرد: حضرت زهرا (س) پیش بینی کرده بود که عده ای بر جامعه اسلامی حاکم خواهند شد که ثروت این جامعه را به تاراج خواهند بود و امروز بعضی از کشور های اسلامی شاهد آن هستند.

آیت الله اراکی ادامه داد: در برخی از کشور های اسلامی با وجود نفت، ثروت های فراوان و در عصر اینترنت و انفجار اطلاعات ۷۰ درصد مردم در فقر و بی سوادی به سر می برند و روستاهای آنها از نعمت آب، بهداشت و مدرسه محروم است.

وی گفت: حضرت زهرا (س) در خطبه های سیاسی پیش بینی کرده بود که ثروت مسلمانان را به غارت می برند و امروز کشور های اروپایی نفت برخی کشور های اسلامی را می برند و آن را چند برابر به آنها می فروشند.

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: جایگاه صدیقه کبری( س ) برای پی ریزی جامعه و خانواده اسلامی باید تحلیل و شناخته شود.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

− 1 = 3