امیدواریم روز قدس روز پیروزی امت اسلامی و تقویت مقاومت اسلامی باشد.

 

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب با بیان اینکه امروز مقاومت اسلامی در بهترین شرایط خود قرار دارد، تأکید کرد: اتحاد و قدرت کنونی مقاومت اسلامی بی نظیر است.

 

 

 آیت الله “محسن اراکی”شامگاه چهارشنبه طی سخنانی در جمع تعدادی از سفرای کشورای اسلامی، اعضای شورای عالی مجمع جهانی تقریب و مشاورین دبیرکل مجمع جهانی تقریب، با اشاره به شرایط کنونی جهان اسلام بویژه خشونت و درگیری های منطقه، اظهار داشت: متأسفانه امروز منطقه ما از درگیری، خشونت و جنگ رنج می برد که در پشت این خشونت ها و درگیری ها آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارند.

 

وی با اشاره به دشمنی آمریکا و رژیم صهیونیستی با محور مقاومت، گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی، داعش و گروههای تکفیری و تروریستی را برای ضربه زدن به اسلام، وحدت امت اسلامی و بویژه محور مقاومت ایجاد کردند؛ امروز ارتباط میان گروههای تروریستی و تکفیری با رژیم صهیونیستی و آمریکا آشکار شده است.

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب اظهار داشت: متأسفانه برخی از سران کشورهای اسلامی در منطقه که ادعای رهبری امت اسلامی را دارند به جای حمایت از مردم فلسطین، دست در دست صهیونیست گذاشته اند و با همکاری رژیم صهیونیستی و آمریکا یک جبهه مشترکی علیه مقاومت اسلامی ایجاد کرده اند. 

 

آیت الله اراکی با بیان اینکه امروز مقاومت اسلامی در بهترین شرایط خود قرار دارد، تأکید کرد: اتحاد و قدرت کنونی مقاومت اسلامی بی نظیر است.

 

وی بیان داشت: امروز جریان‌های تفرقه گرا و تکفیری در حال زوال هستند و گفتمان وحدت در حال چیره شدن بر سایر گفتمان ها است؛ امروز سرنوشت گروههای تکفیری و افراطی به سوی نابودی و زوال است.

 

دبیرکل کل مجمع جهانی تقریب در ادامه ضمن دعوت از همگان برای حضور با شکوه در راهپیمایی روز جهانی قدس، اظهار داشت: امیدواریم روز قدس آینده روز پیروزی امت اسلامی و تقویت مقاومت اسلامی باشد.