آیت الله اراکی در بیانیه ای اعدام جوانان بحرینی را محکوم کرد

 

 

 

 

دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در بیانیه ای، اعدام سه جوان بحرینی به دست رژیم آل خلیفه را محکوم کرد.

 

 

به گزارش خبرگزاری تقریب(تنا)، آیت الله “محسن اراکی” دبیرکل مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی، در بیانیه خود، ضمن محکومیت اعدام سه جوان بحرینی خاطرنشان کرد: جنایت بزرگی که حاکمان بحرین مرتکب شده و سه تن از پاک ترین جوانان بحرین که مصداق آیه شریفه “رجال صدقوا ما عاهدوا الله علیه” بودند را به قتل رساندند، در آینده ای نزدیک موجب سقوط نظام ظالم و دیکتاتور حاکم بر ملت بحرین خواهد شد همانگونه که خداوند متعال وعده داده است: “فأوحی الیهم ربهم لنهلکن الظالمین و لنسکننکم الارض من بعدهم” (خداوند به آنان وحی کرد که ما حتما ستمگران را هلاک خواهیم کرد و قطعا شما را پس از ايشان در آن سرزمين سكونت‏ خواهيم داد).

 

در ادامه این بیانیه آمده است: من شهادت این جوانان را به خانواده های آنان، علمای بحرین و به ویژه علامه بزرگوار، شیخ عیسی قاسم و ملت مظلوم این کشور تسلیت عرض می کنم و از خداوند سبحان می خواهم که این قهرمانان را با شهدای صدر اسلام، خاندان پیامبر (ص) و صحابه گرانقدر ایشان محشور فرماید و به خانواده های این شهیدان صبر و آرامش عنایت نماید. همچنین از خداوند متعال خواهانم که این ظلم و استبداد و زیرپا گذاشتن حقوق و کرامت ملت بحرین، از میان برداشته شود.

 

آیت الله اراکی در پایان تأکید کرده است: خداوند متعال قطعاً یار و یاور انصار و یاران مؤمن خود خواهد بود. سلام بر ملت مظلوم بحرین و قهرمانان مجاهد و صبور این کشور و رحمت و برکات خداوند بر ایشان باد.